Designer - Proiectant

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: Consilierea clientilor in show-room Proiectarea mobilierului solicitat de clienti, conform dimensiunilor si design-ului cerut Expedierea proiectelor si tuturor detaliilor departamentului de producere Consilierea clientilor la apelurile telefonice, cat si pe alte canale de comunicare Cunoașterea soft-urilor 3D Max și AutoCAD Se ofera: Posibilitatea de a activa intr-o companie internationala Trainiguri de vanzari si design Salariu motivant in functie de rezultate + comision din vanzari; Telefon de serviciu si gadgeturi pentru activitate ; Birou modern, comod situat in centrul capitalei; Instruire profesionala continua; Cerinte: Studii superioare (profilul de design, arhitectura ar constitui un avantaj); Experienta in vanzari de minim 1 an Orientare catre client si capacitatea de calificare ale necesitatilor acestuia; Abilitati de comunicare profesionala si negociere cu clientii; Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa de email: nobiliahome@gmail.com sau sa ne contactati direct la numarul de contact: 060424942

regiune Moldova Chișinău mun.