Office Manager (4 ore pe zi)

6 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Sarcini si responsabilitati: - Rezolva in timp util problemele administrative sau tehnice neprevazute; - Recrutare angajati noi, plasare anunturi, convorbiri - Operare calculator, fax, imprimanta, xerox - Aprovizionare cu consumabile pentru birouri si protocol, monitorizarea si verificarea diverselor produse necesare biroului; - Corespondența cu clienții și parteneri, acordarea informațiilor necesare despre produsele companiei; - Alte sarcini aferente funcției, parvenite de la director. - Predare contracte de munca pentru persoanele nou incadrate, actele aditionale privind modificarile survenite; - Asigura managementul departamentului administrativ: corespondenta, , gestionarea documentelor, informari interne, intampinare vizitatori Cerinte: - Gandire LOGICA, abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu; Beneficii: - Salariu motivant; - Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă; - Oportunități de dezvoltare profesională; Menționează în subiectul mesajului "Office manager". E-mail pentru CV: pnt.groupmd@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica