Sales Manager Showroom

12 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: Lucrează cu reclamațiile și dorințele clienților; Evidența zilnică a numerarului din casă cât și a banilor prezenți în cont; Caută și atrage noi clienți atât persoane fizice cât și juridice prin organizarea întâlnirilor de afacere; Caută și elaborează lista potențialilor clienți cu care va fi nevoie de organizat întâlniri; Monitorizează achitările care vin în companie sub diferite forme; Aranjează estetic manechine și marfa pe rafturi, aranjează marfa: pantofii, pantalonii după logica de comercializare; Menține ordinea în showroom; Procesare în CRM a fiecărei tranzacției, suplinirea cardului tranzacției, stabilire sarcini. Cerințe: Experiența profesională: constituie un avantaj; Cunoştinţe a limbilor: româna, rusă, engleza - minim la nivel de comunicare (sunt clienți străini); Abilități solide de organizare, comunicare, control, negociere și conducerea de personal; Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, PowerPoint, Internet. Compania oferă: Program de muncă: luni-vineri, orele 11:00-20.00; Lucrul într-o ambianță plăcută; Remunerare motivantă (salariu fix + bonusuri din vânzări).

regiune Moldova Chișinău mun. Centru