Operator la linia de producere

Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Orhei
Regiune
Rus, Rom
limba

Responsabilităţi: - Pregătirea liniei de producere, operarea şi finalizarea procesului de producere conform cerinţelor; - Verificarea zilnică a înregistrărilor tehnice şi tehnologice, starea tehnică a liniei de producere; - Asigurarea calităţii produsului final şi respectarea normelor sanitare la locul de muncă. Cerinţe: - Studii medii de specialitate sau superioare tehnice; - experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj; - persoană responsabilă, capabilă de a învăţa, atentă la detalii. Oferim: - Instruire la locul de muncă; - Salariu competitiv şi motivant; - Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională; - Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut; - Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei. Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului, care se expediază la poşta electronică indicată în anunţ. La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

regiune Moldova Orhei

SRL Orhei-Vit

SRL Orhei-Vit este lider în industria de sucuri şi alimente pentru bebeluşi şi produce o gamă largă de sucuri, nectare, conserve din legume, gemuri, dulceţuri.Fabricile Orhei-Vit sunt echipate cu linii de producere moderne, tehnologii de ultimă generație și de înalta performanță.