Angajam Sofer categoria B, C, D, E ! Salariu Motivant!

  • GLB
  • 29 oct. 2023, 15:30
Până la 2 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: - Verificarea pasagerilor si coletelor ; - Deservirea pasagerilor cu amabilitate, - Executarea transportarii pasagerilor si coletelor in termen; - Predarea banilor, facturilor conform raportului; - Pastrarea automobiluilui conform cerintelor de intretinere; Cerinte: - Categoria B, - Categoria C, D, E; - Studii liceale / scoala profesionala; - Experienta in dominiul de transportare a pasagerilor ; - Cunoasterea zonelor geografice ; - Cunoașterea limbilor româna și rusa la nivel de comunicare,cunoasterea altor limbi sunt bine venite; - Experienta de conducere a automobiliului min 2-5ani; - Asimilarea cu usurinta a informatiei despre RUTE; PASAGERI; - Abilitati de comunicare; - Atitudine pozitiva fata de pasageri si tratarea lor cu respect!

regiune Moldova Chișinău mun.

GLB