Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Post vacant la fabrica de prelucrare a carnii de porc si vita. Plecari saptamanale.

1 000
Salariu, de la
Fără experiență
Stagiul de muncă
Lucru în ture
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Polonia
Țară
Rus, Rom
limba

RESPONSABILITĂȚI: sacrificarea și tăierea porcului și a cărnii de vită; lucrul la toate procesele din cadrul uzinei; respectarea regulilor de igienă și menţinerea curățeniei la locul de muncă. Avantaje: - contract individual de munca+pachet social; - cazarea este oferită GRATUIT de către angajator; - avans dupa 2 saptamani de lucru; - salariu de la 15.33 PLN/ora/Netto achitat pe card; - bonus pentru prezenta 100%; - bonus pentru productivitate; - transport pana in Polonia gratuit. Lasati un mesaj cu numarul de telefon pentru mai multe detalii sau ne gasiti pe adresa: Ungheni, str. Nationala 17, et.2, of.2 sau la numarul de contact 067336677- Carolina Dirzu.

regiune Moldova Ungheni

ZARABOTKA-MD

Un apel către compania noastră este începutul noii tale vieți, cu o slujbă bună într-o țară europeană. Oferim cel mai complet pachet de angajare în Europa. Sună chiar acum 24/7 022 992 992