Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Completator de mărfuri / Комплектовщик на складе

8 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea
Rus, Rom
limba

Responsabilitățile postului: - identificarea și completarea calitativă a mărfurilor în depozit; - sortarea mărfurilor; - păstrarea ordinii în depozit; - participare la inventariere. Cerințe: - dorință de a munci; - atenție; - capacitate de lucru sporită; - pedantism; - aptitudini de calcul rapid; - experiența în activitatea de depozit este binevenită. Telefon: 067448244 Рабочие обязанности: - идентификация и качественная доработка товаров на складе; - сортировка товаров; - поддержание порядка на складе; - размещение товара внутри склада; - участие в инвентаризации. Требования: - желание работать; - внимание; - повышенная работоспособность; - педантизм; - навыки быстрого расчета; - опыт работы на складе приветствуется. Телефон: 067448244

regiune Moldova Chișinău mun.