Inginer devizier in constructii (инженер ПТО)

2-3 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea

Инженер ПТО Обязанности: Чтение чертежей. Подсчет объемов работ по чертежам (кладка, внутренняя и наружная отделка, благоустройство, земляные работы). Работа с проектной документации. Знание современных строительных материалов и технологий. Требования: Образование высшее техническое, специализация «Промышленное и гражданское строительство» или «Градостроительство и архитектура». Знание ПК - Word, Excel – на высоком уровне, WinСмета – на уровне пользователя. Знание современных строительных материалов и технологий. Опыт работы в генподрядной строительной организации является преимуществом. Условия: Работа в стабильной компании. Стабильная и своевременная заработная плата. Социальный пакет. Inginer (Sectia de planificare si producere) Sarcinile de bază: Citirea proiectelor. Elaborarea devizelor de cheltuieli. Calcularea volumelor de lucrări dupa desene, lucrari de zidarie, lucrari de finisare interioare si exterioare, lucrari de amenajare si de terasament. Cerințe: Experiență de muncă în domeniu. Studii superioare tehnice UTM – Construcții industriale și civile sau Urbanism si Arhitectura. Bune cunoștințe Word, Excel, WinCmeta – nivel utilizator. Compania oferă: Salariu atractiv si la timp achitat. Condiții foarte bune de lucru. Întreg pachet social. Abonament cu minute nelimitate, alte beneficii. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: resurse@horus.md

regiune Moldova Chișinău mun.

HORUS

HORUS

Companie de constructii

resurse umane