Contabil Sef

15 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: -Organizeaza si efectueaza in mod eficient activitatea financiar-contabila in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare si cu normele contabile; -Asigura si raspunde de indeplinirea la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul statului in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare( taxe si impozite); -Supervizeaza implementarea procedurilor de contabilitate cu ajutorul programului informational; -Organizează păstrarea documentelor justificative, a registrelor şi bilanţurilor contabile; -Prezintă Directorului rapoarte conţinind rezultate financiar-contabile; -Efectueaza platile companiei; -Actualizeaza statele de functiuni si tabelele cu muncitorii in baza structurii organizatorice aprobate; -Studiaza legislatia muncii in vigoare; -Intocmirea rapoartelor lunare, trimestriale, anuale catre institutiile de stat. Cerințe: -Cunoastere 1C 8.3 -Experiența în post în funcția de contabil-șef de cel puțin 3 ani; -Cunoașterea legislației fiscale curente -Cunosterea legislatiei muncii si aplicarea ei in domeniul salarizarii -Cunoașterea limbii română/rusa -Abilități PC (Windows, MS Office: Excel) -Capacitatea de a învăța, dorința de a îmbunătăți abilitățile, gandire analitică; -Sociabilitate, inițiativă, responsabilitate -Comunicare eficienta in cazul contactului cu diverse institutii ale statului -Onestitate. Salariu incepind cu 15000 , oferta se va face dupa interviu!!! Expediati CV la adresa: agrodomaingroup@mail.ru , si noi revenim cu apel catre dvs.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

Agro Domain Group

Agro Domain Group SRL