Specialist Serviciu Clienți (Soroca) Termen Determinat

Până la 2 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Soroca
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Asigură deservirea rapidă și de calitate a clienților; Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la produsele și serviciile companiei; Cross selling; Răspunde într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților; Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date; Operațiuni cu numerarul și evidența acestuia; Păstrarea registrelor operațiunilor zilnice; Raportarea zilnică; Alte responsabilități legate de deservirea clienților. Cerințe Studii superioare (acceptăm studenți în ultimul an de licență); Experiență în aceeași poziție - 1 an (constituie un avantaj); Experiență în tranzacțiile cu numerarul (constituie un avantaj); Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook; Cunoașterea standardelor și principiilor de deservire a clienților. Aptitudini: Simț înalt al responsabilității; Abilități înalte de comunicare în scris și verbală; Lucru în echipă; Managementul timpului; Lucru sub presiune; Punctualitate. De ce SEBO? Salariu motivant și bonusuri de performanță; Angajare oficială; Grafic full time; Asigurare medicală voluntară; Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere; Traininguri și dezvoltare profesională. Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea - Specialist Serviciu Clienți Soroca/JobList.md"

regiune Moldova Soroca Centru

SEBO

SEBO

Sebo.md este o Organizație de Creditare Nebancară din Republica Moldova specializată pe credite negarantate pe termen scurt și lung.