Inginer pe deservirea tehnică a sistemelor de securitate

10 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Evaluări tehnice, instalarea/dezinstalarea și menținerea în bună funcționare a utilajelor și instalațiilor tehnice; - Repararea utilajului în caz de necesitate Cerințe - Cunoștințe în domeniul sistemelor de securitate: alarme de securitate, alarme de incendiu, supraveghere video, control acces etc.; - Cunoștințe de bază în domeniul programării; - Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activități, spirit de echipă. Oferim - Pachet social complet; - Salariu atractiv ; - Grafic de lucru full-time: luni – vineri, 08:30 – 17:30; - Colectiv tânăr și prietenos. Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa office@isecurity.md Telefon: 079 40 80 90 Chișinău, str.Alexandru cel Bun 49

regiune Moldova Chișinău mun. Centru