Content Manager

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitățile de bază: - căutarea/scrierea informațiilor pe un anumit subiect (rescrierea articolelor) în limba rusă și română - publicarea materialelor pe site-urile companiei și pe alte site-uri - alcătuirea unor titluri atrăgătoare pentru publicarea în blocurile publicitare - procesarea reacțiilor la conținutul publicat - participarea la elaborarea planului de conținut pentru toate proiectele companiei - scrierea textelor în scopul optimizării SEO Cerințe: - competențe avansate de cunoaștere a limbii ruse și române - experiență de lucru de cel puțin 1 an în acest domeniu - experiență în elaborarea planului de conținut și în lucru cu rețelele de socializare - înțelegerea proceselor SEO - experiență de utilizare a Storytelling-ului în redarea mesajului în scris Vă oferim: - program de lucru: Luni – Vineri, 9:00 - 18:00 - locația oficiului: Calea Orheiului 28/1 (sectorul Rișcani) sau lucru la domiciliu - angajare oficială, zi de odihnă în ziua de naștere și dispozitive "cu măr" P.S. dar, în general, avem un birou fain în sectorul Râșcani, maimuțele, PS4 și biliard :) Îndrăznește și expediază CV-ul tău la adresa: jobs@simpals.md, indicând Content în subiectul scrisorii.

regiune Moldova Chișinău mun.

Simpals

Simpals

Simpals – cel mai popular site de anunțuri, hartă detaliată a Moldovei, desene animate minunate, cele mai recente știri, publicitate eficientă, difuzări autohtone, forumuri de top și evenimente sportive. Avem o echipă grandioasă, proiecte mai puțin standarte și o atmosferă explozivă de lucru.