Angajăm: Vânzător consultant (materiale de construcții)

Fără experiență
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea
Rus, Rom
limba

Sarcini și responsabilități: Asigurarea deservirii corespunzătoare a clientelei showroom-ului; Acordarea consultațiilor relevante pe categoriile de mărfuri (polistireni, adezivi, gleturi, vopsele, tencuieli, parchet, teracote, ș.a.) clienților companiei, ce intenționează să cumpere un atare spectru de mărfuri; Informarea clienților referitor la sortimentul materialelor de construcții existent în magazin; Colaborare continuă cu angajații din cadrul depozitului magazinului; Amenajarea vitrinei magazinului cu mărfurile necesare, cu suportul hamalilor și responsabililor de administrarea depozitului magazinului; Îndeplinirea altor obligațiuni specifice ocupațiunii. Cerințele față de candidat: Studii superioare; Experiență într-o poziție similară de cel puțin 6 luni; Cunoașterea fluentă a limbilor române și ruse; Abilități de comunicare și relaționare cu clientela, colegii în mod onest; Responsabilitate, atenție la detalii, flexibilitate; Orientare spre deservirea corespunzătoare a clientelei; Lipsa viciilor; Aspirații de a lucra în echipă. Beneficiile ofertei de muncă: Pachet social integral; Regim de muncă: de la 8:00-17:00, ori de la 9:00-18:00; Colectiv tânăr, prietenos și profesionist; Locul de muncă: Mun.Chișinău, str. Varnița 2/14. Candidații interesați de prezenta ofertă sunt chemați să aplice, pot transmite CV-ul, cât și la dorință o scrisoare de intenție la adresa electronică: hr.damalio@gmail.com indicând în mod obligatoriu postul la care se candidează. Telefon de contact Resurse umane: 079422988 E-mail: hr.damalio@gmail.com Web: www.damalio.md

regiune Moldova Chișinău mun.

SC DAMALIO

SC DAMALIO

SC DAMALIO SRL este principalul producător moldav de polistireni, adezivi și vopsele care activează din 2006. În legătură cu dezvoltarea progresivă a afacerii, compania este deschisă spre colaborare cu următoarele categorii de specialiști:

Departamentul resurse umane