Angajăm mecanici de motociclete, scutere, ATV

10 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Responsabilitati: - Raspunde de buna functionare a utilajelor in vederea asigurarii continuitatii activitatii. - Raspunde cu operativitate solicitarilor, atunci cand apar defectiuni ale utilajelor sau ale instalatiilor.  - Identifica si analizeaza natura defectiunilor aparute si cauzele care le-au generat.  - Verifica si asigura starea de functionare a echipamentelor si a instalatiilor cu scopul de a depista eventuale defectiuni.   - Efectueaza lucrari de reparatii si intretinere, la timp si de calitate.  Cerințe: - Studii medii de specialitate, - Responsabilitate si seriozitate, - Experienta de munca este un avantaj ; - Pasionat de munca pe care o face, acuratețe și rapiditate in lucru.   Oferim: - Salariu motivant de la 10000( tot depinde de abilități ) - Lucru intr-o echipa tinara si ambitioasa. - Pachet social

regiune Moldova Chișinău mun.