Şofer expeditor

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Livrarea mărfii către clienți conform comenzilor. Cerințe: - Permis de conducere cat. B, C ; - Experiență în domeniu dat; - Cunoașterea limbii română și rusă; - Cunoașterea bună a orașului şi regiunile ţării; - Cunoaştrea lucrului cu facturi fiscale şi aparat de casă. Pentru detalii ne contactați la nr. de telefon 076700148. Te așteptăm pe adresa str. Uzinelor 17/2. S.C. Panilino S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal. E-mail: liliana.adam@panilino.md Телефон: 076700148

regiune Moldova Chișinău mun.