Manager de proiect Studii.md

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Ce atribuții vei avea: - implementarea proiectului Studii.md în instituțiile de învățământ din Republica Moldova - negocierea și desfășurarea trainingurilor pentru administrația instituțiilor de învățământ - oferirea suportului tehnic utilizatorilor referitor la problemele de conectare la platformă - participarea ca specialist în educație la dezvoltarea noilor funcționalități colectarea informațiilor despre procesul de învățământ și schimbările actuale în domeniul educației din RM Cerințele noastre față de candidat: - fluență în limba română și rusă - experiență de cel puțin 1 an în calitate de manager de IT proiecte / ar fi un avantaj experiență de lucru în domeniul suportului - abilitatea de a face prezentări în public și de a răspunde la întrebări tehnice despre platformă din partea utilizatorilor - cunoaștere avansată - PC și Internet, Google Drive Apps (Docs, Sheets, Forms), CRM (Bitrix24) - persoană sociabilă, carismatică, activă, interesată de proiecte educaționale online Ce oferim: - program de muncă: luni-vineri, de la 9:30 la 18:30 - pe durata carantinei munca se efectuează de acasă - angajare oficială, zi de odihnă în ziua de naștere și dispozitive "cu măr" P.S. dar, în general, avem un birou fain în sectorul Râșcani, maimuțele, PS4 și biliard :) Dacă ești dornic de a face parte din echipa noastră, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică cu subiectul Manager Studii.

regiune Moldova Chișinău mun.

Simpals

Simpals

Simpals – cel mai popular site de anunțuri, hartă detaliată a Moldovei, desene animate minunate, cele mai recente știri, publicitate eficientă, difuzări autohtone, forumuri de top și evenimente sportive. Avem o echipă grandioasă, proiecte mai puțin standarte și o atmosferă explozivă de lucru.