Manager Resurse Umane

10 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

Responsabilitati: - Formarea si implementarea politicilor si procedurilor in domeniul resurse umane; - Angajarea, formarea si perfectionarea personalului; - Coordonarea proceselor de recrutare si selectie a personalului; - Elaborarea si implementarea sistemelor de motivare a personalului; - Asigurarea asistentei managementului in problemele legate de relatiile intre angajati; - Perfectarea si evidenta documentatiei de personal si SSM. - Gestionarea bazelor de date; - Mentinerea in ordine a dosarelor personale; - Control privind disciplina muncii. Cerinte: - Studii superioare in domeniu - Experienta la un post similar de cel putin 1 an; - Cunoasterea legislatiei muncii; - Cunoasterea limbilor romana, rusa; - Cunostinte avansate de utilizare PC (Excel, Word; - Abilitati de comunicare; - Capacitate de lucru in echipa; - Capacitate de a evalua si a lua decizii. Se ofera: - Pachet social -Angarare oficiala - Salariu motivant -Loc de munca stabil Persoanele interesate sint rugate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail hr.pediatrica@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun.