Contabil

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Ținerea corectă și responsabilă a evidenței contabile Cunoașterea emiterii de facturi Lucrul cu debitorii Contabilitatea operațiunilor bănești Interacțiunea cu băncile, autoritățile de reglementare si supraveghere, precum și interacțiunea cu alte organe de stat Supravegherea procesului de salarizare, cheltuieli, etc. Alte sarcini specifice de contabil. Cerințe: Studii economice superioare Cunoașterea sistemului național contabil, legislația fiscală și a muncii Experiență de cel puțin 2 ani pe o poziție analogică Cunoștințe temeinice de operare PC (Word, Excel, Outlook, 1C) Abilitați de planificare și organizare Gândire analitica și atenție la detalii Abilitați de comunicare si relaționare Fluență în limba de stat, Rusă și Engleza Condiții de muncă: Lucru într-un colectiv tânăr, dinamic si profesionist Angajare oficială si salariu competitiv Grafic Luni-Vineri (ora 09:00 - 18:00) Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: office@gammalogistics.eu cu indicarea poziției la care aplică.

regiune Moldova Chișinău mun.