Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Sofer expeditor (Chișinău)

Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Medii
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea
Rus, Rom
limba

Responsabilităţi: -Verificarea mărfii şi documentelor pentru livrare; -Executarea livrărilor în termen; -Predarea facturilor conform raportului de livrare; -Păstrarea camionului conform cerinţelor de întreţinere. Cerințe: -Studii liceale / şcoala profesională; -Cunoaşterea orașului Chișinău; -Cunoaşterea lucrului cu aparatul de casă, facturile fiscale; -Experienţă de conducere a automobiliului min 3 ani; -Cunoştințe minime în domeniul reparaţiei camioanelor; -Asimilarea cu uşurinţă a informaţiei despre RUTE; CLIENŢI; PRODUS; -Abilităţi de comunicare; -Atitudine pozitivă faţă de clienți şi tratarea lor cu respect. Ce oferim: -Carieră într-o companie în expansiune continuă; -Pachet salarial și social stimulativ; -Mediu de lucru dinamic. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții, cu specificarea funcției pentru care aplici, sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim  detaliile.         Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica