Manager vânzări (proiecte)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Căutarea clienților și creșterea bazei de date cu clienți stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat de lungă durată cu clienții; realizarea măsurătorilor, realizarea calculelor pe proiecte pregătirea ofertelor comerciale; negocierea și încheierea contractelor asigurarea încasarii banilor și a supervizarea procesului de instalare a produselor Cerințe: experiență în vânzări; 1C și AMO CRM orientare către rezultate; experiența în vânzarea materialelor de construcție constituie un avantaj spirit de inițiativă, punctualitate, onestitate, dorință de a munci. Se oferă: 1. Mașină de serviciu 2. Telefon 3. Calculator 4. Venituri motivante (Salariu fix + comision din vânzări + bonusuri din proiecte + bonusuri anuale) 5. Mediu de lucru profesionist 6. Condiții de lucru la cel mai înalt nivel 7. Traininguri periodice de dezvoltare individuala si profesională 8. Posibilitate de avansare in post in cadrul grupului (Gardecor + MD Trade Romania -international)

regiune Moldova Chișinău mun. Telecentru