Director Executiv

Peste 5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Atribuții: - Gestionarea teritoriului încredințat și dezvoltarea acestuia, conducerea producerii (tăiere PAL, Fasade MDF, uși cupe) și a vânzărilor. - Îndeplinirea rapoartelor, analiza indicatorilor; - Analiza financiară a rezultatelor și rentabilității; - Propuneri pentru dezvoltarea entității; - Orientarea echipei pentru atingerea scopurilor și sarcinilor; - Managementul echipei. Cerinţe: - Studii superioare, studii de masterat ,,Business și Administrare este bine venit; - Experiență de muncă în secții de producere a mobilei ; - Experiență în managementul personalului; - Experiență și capacitate de a lucra în regimul multitasking; - Înțelegerea managementului sistematic al vânzărilor și al producerii; - Abilități dezvoltate de management și comunicare; - Cunoașterea limbilor române și ruse; - Dorința de creștere profesională; - Dorința de a obține rezultate înalte; - Onestitate, responsabilitate, stăruință, performanță; - Capacitatea de a motiva colectivul spre rezultat. Oferim: - Lucrul în una din cele mai de succes întreprinderi în nișa sa pe piață; - Colectiv tânăr și prietenos. - Salariu motivant + KPI - Angajare oficială și întreg pachetul social; * Locația: or. Chișinău, str. N. Milescu Spătaru 8/5 Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: jerebtov.d@ tandem.md Dacă îți doresți să devii parte a echipei noastre, te invităm să ne contactezi

regiune Moldova Chișinău mun.