Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Consultant junior planificare financiara

Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Moldova
Țară

Responsabilitati: Consultanță în acces la finanțare, linii de creditare, programe de finanțare de Stat și Internaționale, Elaborarea planurilor de afaceri pentru creditare și alte finanțări, Analiza cererilor de creditare si consultanta in obținerea creditelor, Elaborarea proiectelor investiționale și studiilor de fezabilitate, Analiza rapoartelor financiare, analiza şi prognozarea indicatorilor financiari, Elaborarea şi eșalonarea bugetului proiectului investițional și fluxului de numerar, Cercetarea şi analiza practicilor moderne în domeniul planificării financiare, Elaborarea şi/sau participarea la elaborarea ofertelor comerciale, Networking şi relaționare cu clienţii. Cerinte: Studii Studii superioare complete în domeniul economic, contabilitate sau financiar-bancar. Experienţa Experienţă în sistemul bancar, analiza si planificare in cadrul întreprinderii la orice nivel se va considera un avantaj. Experiența in domeniul contabilitate, finanțe corporative sau creditare va fi un avantaj Abilităţi cunoașterea analizei și planificării afacerii. cunoștințe în contabilitate și finanțele întreprinderii, abilităţi de scriere, analiză şi sinteză a documentelor, Abilități de utilizare a PC la nivel de utilizator Abilități de lucru în programele MS Office(Word, Excel, Power Point) limbi: româna, rusa – avansat, engleza – mediu. capacitate de a obţine rezultate şi de a respecta deadlin-uri, eficienţă în condiţii de stres. comunicare, responsabilitate, capacităţi de relaţionare interpersonală, entuziasm şi etică profesională. Asiguram instruire in domeniu si salariu motivațional. Contacte: Persoanele interesate, rugăm să expedieze CV-ul şi Scrisoarea de intenţie, pînă la data de 15 mai 2020, pe adresa de email: office@proconsulting.md

regiune Moldova Chișinău mun.