Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Unity Developer (junior/middle/senior)

20 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom
limba

Responsabilități de baza: - Crearea prototipurilor de joc 2D / 3D de la zero; - Programarea logicii jocului, a UI și a restului; - Optimizarea performanțelor pentru dispozitivele mobile; - Integrarea SDK-urilor terțe (Facebook, GA, AdMob etc) - Construirea proiectelor pentru iOS și Android. Cerinţe: - Experiență în utilizarea Unity; - Experiență în dezvoltarea de jocuri mobile 2D și 3D pe Unity; - Experiență în optimizarea jocurilor mobile pe Unity; - Voința de a stăpâni tehnici și instrumente noi; - Independență și responsabilitate; -Suntem gata să considerăm specialiști fără experiență de muncă, dar cu dorința de a se dezvolta în industria elaborarii jocurilor. Beneficii: - Angajare oficială, pachet social; - Salariu competitiv pe piață, care este revizuit cu timpul pe baza realizărilor personale; - Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri); - Acceptam grafic part-time si freelance; - Colectiv tînăr, amabil și sociabil; - Dulciuri, ceai și cafea din partea casei; In perioada carantinei oferim posibilitatea de a lucra de acasa:)

regiune Moldova Chișinău mun.