Business Analyst

1 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: Analizează cerinţele de business ale clienţilor şi oferă consultanţă pentru elaborarea cerinţelor de sistem, aprobîndu-le cu membrii echipei de proiect; Participă la interviuri, întalniri de serviciu pentru a determina cerinţele proiectului; Oferă suport părţilor implicate, pe tot parcursul proiectului, inclusiv în perioada de testare; Gestionează proiectul pe perioada de analiz Cerințe de business pentru analiză Analiză şi raportare financiară Analiză Cash Flow Analiză de vânzări şi clienţi Analiză şi raportare proiecte Analiză şi raportare stocuri Cerințe: - Studii superioare sau medii de specialitate; - Responsabil, punctual, activ, comunicabil; - Experiența de lucru pe un post similar este binevenită; Condiții de lucru: - Pachet salarial motivant; - Grafic de lucru: full-time; - Pachet social; - Mediu de lucru stabil; -Expediaține CV-urile Dvs. la adresa de email info@unionsoft.md

regiune Moldova Chișinău mun.