Post vacant - Manager vânzări

8 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Part time
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rom, Fra

Responsabilități: - vînzarea produselor din stoc - realizarea de negocieri și oferirea consultației clienților - întocmirea documentelor necesare realizării tranzacției Cerințe: - cunoașterea limbii franceze la nivel mediu spre avansat - bune abilități de operare PC - experiența în vânzări este binevenită - abilități de negociere la telefon - atitudine proactivă - abilități de comunicare dezvoltate Condiții: - salariu de la 500$ + bonusuri din vânzări - 5 zile de lucru pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00 - angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al R.M. - birou confortabil - colectiv tânăr și unit Dacă eşti interesat şi corespunzi cerinţelor de mai sus, aşteptăm CV-ul la adresa electronică: hr@tonerden.com.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru