Office manager (7500 lei)

7 500 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii

Descrierea postului: Asigura suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare; Mentine relatiile cu partenerii si membrii companiei; Gestioneaza documentele si informatiile care intra si ies din companie, urmarirea sarcinilor si termenelor impuse; Cerinte: - Studii medii sau superioare; - Experienta in domeniul reprezinta un avantaj; - Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii; - Cunoastinte de opearare PC; - Experienta in domeniul reprezinta un avantaj; - Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii. Oferta Companiei: - Un pachet salarial atractiv ; - Șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă; - Angajare oficiala cu pachetul de munca inclus. CV poate fi transmis pe adresa de е-mail: jobcvchisinau@gmail.com Telefon :062187871

regiune Moldova Chișinău mun.

Holding Financiar

Companie de consultanta financiara