Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Operator PC vorbitor limba engleza

Fără experiență
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea
Rus, Rom
limba

Operator PC Responsabilitati: - Evidența si introducerea documentelor de birou, contabile ; - Evidența si monitorizarea stocului de marfa ; - Alte sarcini de birou. Profilul Candidatul potrivit: - orientare spre proces; - atenție la detalii; - rapididate. Cerinte: - Cunoasterea PC, programului 1C, Excel, word, lucru cu e-mail; - Studii medii contabilitate, econiomie, lucru cu documentele; - Responsabilitate, punctualitate, spirit de intiativa, dorinta permanenta de dezvoltare personala. - Fara experienta in domeniu – oferim instruire. Ce oferim: - Salariu motivant - Loc de munca bine organizat. - Conducator bun și ințelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă echilibrata pentru performanță - Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa. Oferim: - Lucru stabil si salariu motivant; - Conditii bune de lucru intr-o echipa prietenoasa. Adresa companiei: mun. Chisinau, str.Petricani 17/22. Tel. : 068150002 e-mail: contabil@portavita.md, HR@portavita.md

regiune Moldova Chișinău mun.