Promoter part time

Până la 2 ani
Experiență
Part time
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Promovarea produselor clienților în zona de activitate (la raft, în magazin); - Comunicarea cu potențialii clienți despre produsele comercializate; Cerințe: - Studii superioare în derulare sau student la frecvență redusă; - Grafic de muncă: 4 ore, 4 zile/săptămână, în a doua parte a zilei; - Abilități de comunicare și convingere; - Cunoașterii limbilor română și rusă, la nivel de conversație; - Experiența de muncă și prezența cartelei medicale - este obligatorie. Beneficiezi de: - Salariu competitiv; - Lucru într-o echipă tînără și prietenoasă; - Oportunitate de dezvoltare profesioanală și de creștere în carieră. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu o poză reprezentativă și cu indicarea postului PROMOTER la adresa de e-mail: agentie.marketing@gmail.com. Pentru detalii: + 373 692 77 447

regiune Moldova Chișinău mun.