Agent comercial Ungheni Торговый агент г.Унгены

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Ungheni
Regiune
Rus, Rom

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ: - Выполнение плана продаж. ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТАМ: - Образование высшее или средне-специальное; - Опыт успешных продаж - желательно; - Знание русского и румынского на разговорном уровне; - Развитые коммуникативные навыки; УСЛОВИЯ РАБОТЫ И ОПЛАТЫ: - Официальное трудоустройство; - Полный социальный пакет (оклад+%+бонусы) - Корпоративный автотранспорт и мобильная связь; - Бесплатное обучение; - Молодой коллектив и дружественная атмосфера. Кандидатов, заинтересованных в профессиональном развитии, просьба направлять резюме с пометкой "Торговый Агент" на e-mail: hr@lider.md OBLIGAȚIUNI DE BAZĂ: - Îndeplinirea planului de vânzări; CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI: - Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor; - Categoria B - obligatoriu; - Experiența într-o funcție similară - de dorit; - Cunoașterea limbilor rusă și română. CONDIȚII DE MUNCĂ ȘI PLATĂ: - Angajarea oficială; - Pachet social complet :salariu +% din vânzări + bonusuri; - Numar de telefon corporativ; - Instruire din contul companiei; - O echipă tânără și prietenoasă. Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul Companiei Noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. cu marca "Agent comercial" la e-mail: hr@lider.md

regiune Moldova Ungheni