Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Director fabrică de mobilă

20 000 MDL
Salariu, de la
3-5 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea
Rus, Rom
limba

Descrierea jobului: Planificarea și organizarea procesului de producție în concordanță cu programul de producție, obiectivele specifice și indicatorii de performanță agreați; Coordonarea activităților procesului de producție și asigurarea resurselor necesare realizării programului stabilit; Monitorizarea desfășurării procesului tehnologic și intervenția prompta cu acțiuni corective pentru respectarea parametrilor de producție; Verificarea respectării standardelor de calitate a produselor fabricate și aplicarea soluțiilor optime pentru încadrarea în parametri; Identificarea și implementarea soluțiilor pentru eficientizarea operațiilor aferente fluxului de fabricație și creșterea productivității; Urmărirea menținerii în condiții optime de funcționare a echipamentelor, utilajelor și instalațiilor din dotarea fabricii; Gestionarea în conformitate cu programul de producție, a materiilor prime, materialelor, ambalajelor și a produselor finite; Organizarea și coordonarea echipei de producție în corelație cu programul de fabricație și cu indicatorii de productivitate; Cerințe Studii superioare în domeniu; Experiența relevanta în domeniu de minim 3 ani într-o funcție similara; Cunoștințe temeinice de tehnologia prelucrării materiei prime și de producție de mobilier; Cunoștințe bune de operare PC; Bun organizator, comunicativ, responsabil; Ce oferă compania: Salariu fix plus bonus în funcție de realizări de atingerea target-ului; Bonus în funcție de rezultatul evaluărilor periodice; Training de specialitate Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr.consultinglab@gmail.com Telefon de contact:

regiune Moldova Chișinău mun.