Reprezentant Vânzări International B2B (VoIP)

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Descrierea postului: Global Account Manager (Sales Manager B2B) - este responsabil pentru dezvoltarea relațiilor de afaceri între ITDATA și clienții noștri - operatori de rețele mobile (Operatori mobili / MNO și agregatori SMS): Gestionează clienții existenți; Căutări de clienți noi - operatori de rețele mobile, agregatori SMS; Pregătește documentație comercială, contracte și cazuri de afaceri; Participă la rezolvarea problemelor operaționale pentru clienții actuali; Monitorizează și mărește veniturile proiectelor lansate; Pregătește rapoarte analitice despre operatorii de telefonie mobilă; Participă la implementarea noilor strategii de vânzare; Negociază cu CEO, CMO, CCO, CTO, director de produs, șef VAS în operatorii de telefonie mobilă; Cerințe privind rolul: Nu ne pasă de experiența anterioară de lucru și de diplomele candidatului; Sa posede abilități puternice de gestionare a conturilor, negociere și comunicare; orientat spre rezultat cu o minte analitică puternică; Experiență solidă și experiență dovedită în gestionarea și dezvoltarea clienților la nivel înalt; Abilități dovedite de gestionare a timpului și organizaționale și capacitate de auto-direcționare; Abilități analitice puternice, de gestionare a timpului, de rezolvare a problemelor și de planificare; Succes în gestionarea relațiilor comerciale; Menține ratinguri ridicate de satisfacție a clienților care respectă standardele companiei; Sa posede competențe în ceea ce privește strategia, piața, înțelegerea comercială și de afaceri; Dorință puternică de a reuși și de a obține rezultate; Jucător de echipă excelent, individ extrem de motivat; Fii un auto-starter, extrem de motivat și capabil să lucrezi într-un mediu cu ritm rapid, care se schimbă continuu; Responsabilități cheie: Adăugați valoare prin generarea unui volum de trafic, venituri și profitabilitate mai profitabile prin gestionarea proactivă a conturilor de relații și parteneriate cu clienții alocați; Penetrați și căutați...

regiune Moldova Chișinău mun. Buiucani

ITDATA TELECOM

Top Companie de Telecomunicatii din Romania cu reprezentanţă in Republica Moldova este în căutarea unui nou coleg pentru funcţia de Reprezentant Vânzări Internationale (B2B)