Șofer - Expeditor

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Responsabilități de bază: - recepționarea produselor de la depozit conform documentelor de expediție - livrarea produselor către punctele comerciale (Chișinău, regiuni) - responsabilitate pentru produsele transportate Cerințe: - permis de conducere categoria C cu un staj nu mai mic de 3 ani - experiența de munca la un post similar – avantaj Profilul candidatului: - persoana dinamica si pozitiva - grad înalt de responsabilitate si atenție Condiții: - angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin - salariu atractiv Candidații interesați își pot trimite CV-urile la adresa de e-mail: sales@szm.md sau apela 079 555 377

regiune Moldova Chișinău mun.

Sudzucker Moldova

Compania mixtă, moldo-germană, Südzucker Moldova S.R.L. este liderul pe piața de zahăr din Republica Moldova.