Magazin vinzari electrocasnice cauta manager vinzari in orasul Rezina

5 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Învățământul
Rezina
Regiune
Rus, Rom

responsabilitățile tale: - identificarea necesităților clienților, consultarea și deservirea acestora; - ordonarea produselor în vitrină; - participarea la inventarieri; ce așteptăm: - studii medii; - fluență în limbile română și rusă; - persoană comunicabilă și productivă. ce oferim: - carieră într-o companie în expansiune continuă; - instruire la locul de muncă; - pachet salarial și social stimulativ; - mediu de lucru dinamic. Asteptam CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: upsincro@mail.ru sau contactează-ne la 068484661 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

regiune Moldova Rezina

UPSINCRO

Companie specializata in vinzarea produselor elctrocasnice, instrumente si echipamente de uz canic si profesional.