Operator Facturare

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: - Colectarea si prelucrarea comenzilor - Introducerea comenzilor in program (1C) - Emiterea facturilor fiscale - Emiterea facturilor de retur - Pregatirea si sortarea documentelor - Evidența facturilor fiscal şi evidenţa lor; Cerinte: - Experiență într-o poziție similar prezintă un avantaj; - Operare 1C (versiunile 8.0 si 8.3) - Operare PC - Microsoft Office (In special Excel) - Persoana responsabila, dinamica, increzatoare in propriile forte - Initiativa, gandire analitica si logica; - Persoana energica, comunicativa cu capacitate de relationare; - Rezistenta in activitati repetitive - Cunoasterea limbii romana si rusa; Oferim în schimb: - Salariu competitiv; - Condiții de muncă agreabile; - Posibilități ample de avansare în carieră. - Perspective de realizare profesională; - Angajare oficială în câmpu muncii cu pachet social deplin; - Program de lucru full time; Va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa de mail mmoldova@gmail.com si sa mentionati in subiectul mail-ului job-ul pentru care aplicati. Persoanele alese vor fi chemate la convorbire.

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

IM Delta-Medica

DELTA-MEDICA – Companie dinamică de distribuție, în creștere rapidă, care face parte din societatea elvețiană MEDPACK SWISS GROUP. Compania DELTA-MEDICA este reprezentantul oficial și partener al brandurilor cu renume mondial : Dr. Frei, Microlife, Gamma, Bionime, Medtextile, Dolphi, Playboy.