Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Customer Care

Fără experiență
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Chișinău mun.
Regiunea
Rus, Rom
limba

Responsabilități: - Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei; - Gestionarea apelurilor telefonice, e-mail-urilor, corespondenţei; reclamaţiilor, sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor; - Gestionarea dosarelor clienţilor; - Desfăşurarea activităţii de monitorizare a clienţilor: evidenţa contractelor, facturilor, altor documente; - Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată; - Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie; - Sustinerea prezentarilor pentru clienți; - Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei. Cerinţe față de candidat: - Studii superioare: marketing, drept, economie, relații internaționale; - Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres; - Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati; - Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor; - Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office, Internet; - Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent; Condiții oferite: - Salariu competitiv; - Întreg pachetul social; - Creștere pe plan personal si profesional; - Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.

regiune Moldova Chișinău mun. Buiucani

PfB Collection SRL

Компания по взысканию долгов, работающая на рынке Молдовы с 2009 года