Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Reviyor

7 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom
limba

Responsabilități: Verificarea calculelor de gestiune pentru magazinele societatii ; Efectuarea de calcule de inventar; Intocmirea pachetului de documentatie necesar inventarului ; Verificarea integritatii valorilor materiale din gestiunile supuse inventarierii; Respectarea dispozitiilor legale referitoare la miscarea valorilor materiale din gestiuni; Determinarea valorilor materiale fara miscare.; Calcularea corecta a contravalorii bunurilor ; Generarea listei de inventar pe terminal; Urmarirea stocurilor ; Verificarea marfii degradate; Cerințele fata de post: Studii in domeniul econiomiei sau contabilitatii (PRIORITATE) Capacitate bună de comunicare și relaționare cu persoanele de contact; Abilități de negociere, organizatorice, de gestionare; Cunoștințe operare calculator obligatorii : Microsoft Office, Excel, 1 C; Permis de conducere cat. B si experiență în conducere( OBLIGATORIU); Experiența de lucru minimum 1 an în sfera corespunzătoare postului vacant ( preferabil); Orientarea spre rezultat și capacitatea de a lucra în echipă. Noi oferim: Pachet social; Salariu motivant- 7000 lei/ net; Automobil de serviciu; Număr corporativ; Posibilitatea de instruire și avansare; Expediați-ne CV-urile (cu poza) Dvoastră la adresa indicată, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplicați. Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu! Contacte: Telefon: 078881302 E-mail: liuba.mihalachi@ppt.md

regiune Moldova Chișinău mun. Aeroport