Manager de dezvoltare al proiectului

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - dezvoltarea și promovarea proiectului online&offline; - implementarea, monitorizarea și controlul activităților pentru realizarea obiectivelor proiectului; - dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu companii din sfera financiară; - inițierea și menținerea tratativelor cu partenerii proiectului. Cerințe: - cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă; - studii în domeniul economic/financiar; - experiență în domeniul de creditare minimum 3 ani; - înțelegerea modului de promovare a proiectului; - abilități de comunicare în afaceri. Vă oferim: - program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00; - locația oficiului: Calea Orheiului 28/1 (sectorul Rișcani); - angajare oficială, pachet social complet; - oficiu modern cu maimuțe adorabile și device-uri cu măr mușcat; - bonusuri: PS4, biliard, fotoliu masaj, 50% reducere la abonamente sportive și participarea gratuită la evenimentele sportive ale companiei :) Dacă ești pasionat de cifre și știi cum să dezvolți un proiect, atunci expediază CV-ul la jobs@simpals.md cu tematica "PM".

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

Simpals

Simpals

Simpals – cel mai popular site de anunțuri, hartă detaliată a Moldovei, desene animate minunate, cele mai recente știri, publicitate eficientă, difuzări autohtone, forumuri de top și evenimente sportive. Avem o echipă grandioasă, proiecte mai puțin standarte și o atmosferă explozivă de lucru.