Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Inginer in telecomunicații

Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom
limba

Responsabilități: - Efectuarea lucrărilor tehnice legate de instalarea serviciilor de telecomunicații - proiectarea / documentarea structurii rețelei. - pregătirea și planificarea lucrărilor tehnice. - Conectareaclienţilor la serviciileCompaniei - Amenajareapunctelor de prezenţă - verificarea muncii efectuate. - instalarea, înlocuirea și dezasamblarea echipamentelor în dulapurile de telecomunicații. - sudura (sudarea prin fibra optica). Cerinţe: - Înlăturarea deranjamentelor tehnice - Cunoștințe în domeniul IT (instalare soft, configurare echipament: switch/router) - Disponibilitate pentru program prelungit - experiența în acest domeniu va fi un avantaj; - permis de conducere. B ar fi un avantaj. Competențele necesare: - Capacitate de alternanță în muncă individual și în echipa - Capacitate de efort fizic prelungit - Apt pentru lucru la înălțime - Energic, responsabil, organizat și orientat spre rezultate înalte Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern. Tel. pentru informații 069 807 907. Trimite CV la adresa de e-mail: ak@airstream.md

regiune Moldova Chișinău mun.