Sofer-expeditor (Orhei)

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: - Verificarea mărfii şi documentelor pentru livrare; - Executarea livrărilor în termen; - Predarea facturilor conform raportului de livrare; - Păstrarea camionului conform cerinţelor de întreţinere; Cerinte: - Studii liceale / şcoala profesională; - Cunoaşterea zonelor geografice ale republicii; - Cunoaşterea lucrului cu aparatul de casă, facturile fiscale; - Experienţă de conducere a automobiliului min 3 ani; - Cunoştinte minime în domeniul reparaţiei camioanelor; - Asimilarea cu uşurinţă a informaţiei despre RUTE; CLIENŢI; PRODUS; - Abilităţi de comunicare; - Atitudine pozitivă faţă de client şi tratarea lor cu respect. Ce oferim: - Carieră într-o companie în expansiune continuă; - Pachet salarial și social stimulativ; - Mediu de lucru dinamic. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile. Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun.