Inginer/ tehnician mecanic utilaj agricol, Magdacesti

2-3 ani
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Criuleni

Responsabilități: Reparația și deservirea utilajului agricol (tractoare, cultivatoare, stropitori, tocatoare…) la sediul clientului; Darea in exploatare și consultarea clienților companiei privind lucrul cu tehnica procurata; Analiza, examinarea și documentarea cazurilor de defectare a tehnicii agricole; Ducerea evidenței deservirilor în perioada de garanție și post-garanție; Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute. Cerințe: Studii ingineresti sau mecanice constituie avantaj; Experiența intr-o poziție similară; Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi; Devotament și atitudine față de companie; Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza si/sau franceza (constituie avantaj); Cunoștințe de operare calculator (constituie avantaj); Permis de conducere categoria B (permis de conducere categoria H va constitui un avantaj); Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă; Disponibilitate la deplasări pe teritoriul Republicii Moldova si peste hotare. Condiții: Grafic de lucru flexibil; Salariu atractiv; Angajare oficială. Pachet social complet; Stagieri în Europa la furnizorii tehnicii agricole; Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei; Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă. Cei interesați sunt rugați să sune la nr. 069873379 sau sa transmită CV-ul la adresa de e-mail: info.ispinter@gmail.com Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații selectati vor fi contactați pentru un interviu. Tinem sa mentionam ca oficiul ISP Inter SRL se afla la Magdacesti!

regiune Moldova Criuleni

ISP Inter

ISP Inter

Compania ISP Inter SRL - dealer oficial în Republica Moldova al producatorilor europeni de utilaje agricole pentru vii si livezi: GOLDONI, RICOSMA, INDUSTRIAS DAVID etc. si a produselor auxiliare pentru vinificatie: LAFFORT, DIAM, Seguin Moreau etc. :