Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Agent Pază

Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom
limba

Responsabilități: - Evidența accesului vizitatorilor și al angajaților; - Întâmpinarea clienților și furnizarea de informații; - Supravegherea oficiului StarNet și asigurarea respectării ordinii publice în raza postului păzit; - Raporterea activităților către conducerea companiei. Cerințe: - Studii în domeniul: protecţie, pază sau securitate; - Posibilitatea de a lucra în schimburi; - Responsabilitate, disciplină, organizare; - Abilităţi de a coordona situaţii neprevăzute; - Abilități de comunicare in limba română și rusă. Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern. Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md cu specificarea postului – Agent pază. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

regiune Moldova Chișinău mun.