Asistent medical policlinică

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Responsabilități: Cunoașterea și respectarea reglementărilor în vigoare privind prevenirea, controlul și combaterea infecțiilor nosocomiale; Cunoașterea și aplicarea în lucru a metodelor de prelucrare și sterilizare a instrumentelor medicale; Respectarea regulilor de asepsie și antisepsie. Cerințe Studii medii de specialitate, cursuri de specializare și perfecționare în domeniu; Experiența în domeniu minim 1 an; Cunoașterea limbilor: română și rusă; Abilitați de comunicare; Responsabilitate, amabilitate, punctualitate; Capacitate de adaptare la situații de urgență; Capacitate de management al stresului, efortului fizic prelungit. Oferta companiei: Salariu atractiv și întreg pachet social, Condiții de muncă foarte bune, Prânz gratuit, Program de lucru flexibil. Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați.

regiune Moldova Chișinău mun.