Lăcătuș mecanic de întreținere și reparații

3-5 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Responsabilități: Efectuarea inspecțiilor zilnice asupra instalațiilor și utilajelor, Efectuarea lucrărilor de natură tehnică privind reparații ale utilajelor, Efectuarea mentenanței preventive asupra echipamentelor electrice, Participarea la instalarea utilajelor. Cerințe: Experiență în domeniu rețelelor electrice, apeduct și canalizare, ventilare, cazangerie, Cunoașterea limbilor română şi rusă, Capacitate de analiza şi sinteză, Abilități de comunicare şi lucru în echipă, Flexibilitate, disciplină, atitudine pozitivă. Oferta companiei: Salariu stabil și întreg pachet social, Condiții de muncă foarte bune, Prânz gratuit, Program de lucru în schimburi. Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, Telefon 022 106789, 079828214, cu specificarea postului pentru care aplicați.

regiune Moldova Chișinău mun.