Bucătar Pizza maker (cu / și fără experiență, s. Ciorescu)

Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

responsabilitățile tale: - executarea preparatelor culinare în conformitate cu rețetele existente; - respectarea normelor de igienă și securitate în muncă. ce așteptăm: - experiența în domeniu - avantaj; - abilitatea de a lucra în echipă; - responsabilitate, punctualitate; - disponibilitate pentru program în ture. ce oferim: - carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară; - salariu competitiv achitat per zi; - training-uri în domeniul de activitate; - mediu de lucru dinamic și interactiv; - prânz gratuit; - transport de serviciu tur-retur pe traseele: fabrică - or.Criuleni; fabrică - Hîrtopul Mic; fabrică - Dubăsarii Vechi. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile. Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun.

Departamentul Resurse Umane