Specialist resurse umane

2-3 ani
Experiență
Part time
Orarul de lucru
Superioare

Responsabilitati: Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă (angajare, încetare a contractului individual de munca, de sancționare, premiere, modificare a condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.) în conformitate cu solicitările parvenite la zi. - Gestionarea dosarelor personale ale angajaților. - Asigurarea unei bune evidențe a carnetelor de muncă. - Întocmirea tabelelor de pontaj. - Verificarea şi introducerea tabelelor de pontaj; - Întocmirea adeverinţelor la cererea salariaţilor; - Completarea raportărilor lunare, trimestriale sau anuale; - Intocmeste rapoarte asupra diferitelor aspecte legate de munca sa; Cerinte: - Studii superioare in domeniu; - Experienţă de lucru în calitate de specialist resurselor umane nu mai puţin de 2 ani; - Cunoasterea legislaţiei muncii şi legislaţiei fiscale în vigoare; - Capacitate de analiză şi control; - Grad inalt de responsabilitate si confidentialitate; - Cunoaşterea limbilor româna, rusa,; - Operare PC (1C, MS Excel). Beneficii: - Pachet social complet din prima zi de angajare - Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30-14:00 E-mail: artmobila@artmobila.md Tel. : 022 47 53 93

regiune Moldova Chișinău mun.

ARTMOBILA

ARTMOBILA

Мебельная фабрика ARTMOBILA — один из крупнейших ведущих производителей мебели и дверей на рынке РМ.