Supervisor

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: - realizarea planurilor lunare de vînzări; - dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienţi ; - organizarea şi consolidarea lucrului sistematic al echipei de reprezentanţi comerciali; - instruirea, stabilirea scopurilor şi sarcinilor pentru reprezentanţii comerciali, monitorizarea îndeplinirii lor. Cerinţe: - studii superioare; - experienţă într-o pozitie similară minim un an; - abilităţi excelente de comunicare, negociere şi convingere; - abilitate de a lucra în grup; - permis de conducere categoria B; - autotomobil propriu. Beneficii: - Salariu atractiv - Bonus în dependență de rezultatele obținute; - Pachet social inclus. Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail alexeidumbrava@yahoo.com, cu indicarea postului optat. Vă așteptăm în echipă!

regiune Moldova Chișinău mun.