Angajam metodist -! Grafic flexibil!

15 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitățile postului: - coordonarea activității cadrelor didactice, elaborarea de materiale metodico-didactice și alte materiale necesare pentru activitatea grădiniței de copii (program de dezvoltare, program de instruire, planul anual, acte interne emise de instituție etc.); - asigurarea aplicării și îmbunătățirii metodelor de organizare a procesului didactic și a tehnologiilor moderne; - acordarea de asistență cadrelor didactice în vederea însușirii programelor și tehnologiilor inovaționale; sustinerea spiritului de echipa si motivare spirituala a cadrelor; - controlul calității procesului de instruire, asigurarea corespunderii nivelului de pregătire a celor instruiți cerințelor standardului educațional de stat; - organizarea activității de îndrumare a părinților; - organizarea activității instructiv-educative, metodice, de culturalizare a maselor. Cerințe: - experiență de cel puțin 3 ani; - capacitate de a face față mai multor sarcini în același timp, spiritul de inițiativă; - abilități de vorbire corectă, atitudine binevoitoare. Oferta și beneficiile: 1. realizare ; 2. colectiv tînăr și unit; 3. posibilitate de afirmare, libertatea creației; 4. salariu motivant (ce se va discuta cu candidatul selectat); 5. loc de muncă stabil ; Expediați CV-ul la adresa electronică: sunkidsacademy@mail.ru Specificați denumirea postului vacant în subiectul mesajului. Interviurile vor avea loc doar după studierea CV-urilor!

regiune Moldova Chișinău mun. Centru