Team Leader Audit - Companie Multinațională

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rom, Fra

Responsabilități de bază: - Coordonează și motivează echipa de auditori din cadrul companiei; - Monitorizează și analizează stocurile și fluxurile de mărfuri; - Supraveghează activitățile zilnice a echipei, identifică eventualele întîrzieri / dificultăți și oferă ajutor pentru depășirea lor; - Analizează rezultatele echipei, pregătește și propune spre validare Managerului financiar planninguri și strategii de lucru pentru membrii echipei; - Colectează și sintetizează datele preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice; - Elaborează rapoarte săptămînale și lunare pentru a determina indicatori de performanță pe diverse activități ale clientului din Franța; - Asigură respectarea procedurilor și a strategiilor stabilite. Cerințele poziției: - Studii superioare în domeniul financiar-contabil; - Minim 2 ani experiență în domeniul economic (experiența în raportare, analiză financiară sau audit reprezintă un avantaj); - Nivel mediu-avansat de limbă franceză (nivel minimum B1); - Capacitate de analiză și sinteză; - Сunoștințe avansate de operare PC (obligatoriu excelul). Beneficiile jobului: - Formare la nivel internațional; - Oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; - Un loc de muncă oficial. Așteptăm cu drag cv-ul tău la dmoga@professional.md sau ne poți contacta la 068500375. Vă multumim anticipat!

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Professional Resurse Umane SRL

Professional Resurse Umane SRL oferă cel mai performant pachet de servicii complete, dedicat pieței moldovenești și rominești care acoperă nevoile de recrutare, testare și plasare de personal.