Depozitar

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţile tale: - Depozitarea mărfii; - Evidenţa produselor la depozit; - Respectarea procedurilor interne; - Predarea-primirea produselor din depozit; - Efectuarea lucrului în conformitate cu politica companiei, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă. Ce aşteptăm: - Studii medii sau superioare; - Cunoştinte practice de evidenţă a stocurilor şi a documentelor; - Experienţă minim 1 an în domeniu; - Lucru în ture; - Responsabilitate, onestitate, punctualitate. Ce oferim: - Carieră într-o companie în expansiune continuă; - Pachet salarial și social stimulativ; - Mediu de lucru dinamic. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa electronică: hr@rogob.md sau contactează la 060 200 961. Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun.