2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități principale: - îndeplinirea planului de vînzări; - planificarea comenzilor; - menținerea relațiilor cu clienții, informarea lor cu privire la produsele și serviciile oferite de companie, promovarea noilor produse și servicii ale companiei; - urmărirea datoriei debitoare a clienților; - extinderea bazei de date cu clienți; - relaționarea cu clienții existenți și căutare activă de noi clienți; - întocmirea dărilor de seamă necesare. Cerințe: - acceptam si candidate fara experienta; - bune abilități de comunicare; - fluență în limbile română și rusă; - atitudine pro-activă. Condiții de muncă: - program de lucru de luni pînă vineri; - angajare oficială în cîmpul muncii; - pachet social integral; - salariul calculat în baza indicatorilor de performanță obținuți; - telefon mobil și acces la Internet; - oportunități de carieră; - acces la materiale didactice în domeniu. Vă rugăm să expediați CV-ul cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: milam@list.ru

regiune Moldova Chișinău mun.